Dorpsraad

Postadres: Dorpsweg 137, 1676 GJ  Twisk

E-mail:

Adressen Dorpsraad Twisk
Omschr.. Naam Adres
Algemeen info@dorpsraadtwisk.nl
Voorzitter Vok Kay vok.kay@dorpsraadtwisk.nl
Secretaris Pieter Meyers pieter.meyers@dorpsraadtwisk.nl
Penningmeester Jos Beers jos.beers@dorpsraadtwisk.nl
Wijkcoördinatoren
Bennemeer Piet Ham piet.ham@dorpsraadtwisk.nl
Gangwerf en de Horn Corinne Nieman corinne.nieman@dorpsraadtwisk.nl
De Heem Dorpsweg 40 tot Coenplein Marc Hutjes marc.hutjes@dorpsraadtwisk.nl
Beukenlaan Weidelaan Rositastraat vacature intresse; meldt u bij de Dorpsraad
Coenplein tot Dorpsweg 132 Monique Wijdenes-Wagemaker monique.wijdenes@dorpsraadtwisk.nl
Dorpsweg 132 tot 183 vacature nieuwe coördinator gezocht!
Fostedina vacature nieuwe coördinator gezocht!
Noorderweg Dorpsweg 183 t/m Zuiderweg en Westeinde Joris Goesinnen joris.goesinnen@dorpsraadtwisk.nl
Website
Redactie Jos Beers jos.beers@dorpsraadtwisk.nl
Site beheer vacature nieuwe beheerder gezocht!

Welkom op onze website